Reklama
 • Czwartek, 13 listopada 2014 (13:05)

  Twój partner też może wziąć wolne, aby zająć się maluszkiem. Ma prawo do urlopu ojcowskiego i tacierzyńskiego. Sprawdźcie, czym się one różnią.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 13 listopada 2014 (13:05)

  Co dajesz córeczce: ● Kształtujesz jej samoocenę: dlatego często ją chwal (nie tylko za wygląd), podkreślaj, że jesteś z niej dumny. Dzięki temu wyrośnie na pewną siebie, świadomą swojej wartości kobietę i będzie miała udane relacje z mężczyznami. ● Dodajesz jej odwagi: nie trzęsiesz się nad małą tak jak mama, dlatego szybciej nauczysz ją jeździć na rowerze czy pływać. Zachęcaj więc córkę do nowych wyzwań. Co dajesz synkowi: ● Jesteś dla niego wzorem: to dzięki tobie uczy się, jaki powini

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 13 listopada 2014 (13:05)

  Chociaż kochasz maluszka inaczej niż mama, odgrywasz w jego świecie równie ważną rolę. W jaki sposób możesz sprawić, by łączyła was bliska i silna więź?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 września 2014 (14:05)

  O tym, że posiadanie dzieci to ciężka praca wymagająca wyrzeczeń, mówią zwykle ci, którzy nie zostali jeszcze rodzicami. Tymczasem rodzicielstwo może dać mężczyźnie wiele radości.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 15 sierpnia 2014 (08:00)

  Wychowanie dziecka to trudne zadanie i nie sposób nie zaliczyć przy tym żadnych potknięć. Sprawdź jednak, czego byłoby dobrze się wystrzegać.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 28 lipca 2014 (13:05)

  Według szacunkowych danych WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) aż 80 mln par w skali świata może cierpieć na niepłodność, w wyniku której nie mogą doczekać się potomstwa. W Polsce może to być milion par. Jak podkreśla kierownik katedry biomedycznych podstaw rozwoju i seksuologii Uniwersytetu Warszawskiego, prof. Zbigniew Izdebski, stres wynikający z presji społecznej może tu odgrywać pewną rolę. Zwłaszcza ze strony najbliższej rodziny. Ponadto im dłużej trwa oczekiwanie na potomstwo, tym więks

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 14 lipca 2014 (10:05)

  Mężczyźni, którzy zrezygnowali z ważnych dla siebie rzeczy, gdy zostali ojcami, zapewniają, że było warto. To, co zrobili z myślą o swoich pociechach, sprawiło bowiem, że ich życie zyskało nowy sens. Drugi raz postąpiliby tak samo.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 20 czerwca 2014 (10:05)

  Miesiąc temu urodziłam synka, ale jego ojciec nie chce go uznać. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Chciałabym, by nie tylko uznał dziecko, ale płacił mi należne alimenty na jego wychowanie...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 19 maja 2014 (14:05)

  Maluch, niestety, nie przychodzi na świat z instrukcją obsługi. Tego, jak sobie z nim radzić, musisz nauczyć się sam. Warto jednak poznać zasady, które pomogą ci choć trochę zbliżyć się do ojcowskiego ideału. Oto one – od A do Z.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 24 kwietnia 2014 (12:00)

  Z każdej rodzicielskiej gafy można wyciągnąć jakąś naukę na przyszłość. Czytelnicy, którzy zdecydowali się opowiedzieć nam o własnych wpadkach, wiedzą już, na co powinni uważać, opiekując się swoimi maluszkami.

  Czytaj więcej Komentarzy:0