Reklama
 • Poniedziałek, 13 stycznia 2014 (11:05)

  Jeden wniosek o wszystkie urlopy na dziecko daje rodzicom pewność rocznej nad nim opieki. Gdy składa się je etapami, trzeba pamiętać o terminach.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 23 grudnia 2013 (10:05)

  Niektóre mamy z obawą zostawiają dziecko pod opieką taty – nie wierzą, że ich partner poradzi sobie bez ich pomocy. Zupełnie niesłusznie. Oto niezbite dowody!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 18 listopada 2013 (14:05)

  Trudno być ojcem, gdy jest się gościem w domu. Nie jest to jednak niemożliwe! Jeśli nauczysz się dobrze wykorzystywać chwile, które spędzasz z malcem, wasze relacje będą pełne miłości i ciepła.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 7 listopada 2013 (11:05)

  W ciągu roku od chwili, gdy mężczyzna zostanie ojcem, może się ujawnić u niego tzw. depresja poporodowa.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 25 września 2013 (11:00)

  W zależności od tego, czy jesteś tatą chłopca, czy dziewczynki, czekają na ciebie inne wyzwania. Jak im sprostać i dobrze wypełnić swoje zadanie?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 23 września 2013 (11:06)

  Pracujący tata, który chce się zająć dzieckiem, ma teraz kilka możliwości. Kodeks pracy gwarantuje mu prawo do wykorzystania części urlopu macierzyńskiego, ojcowskiego, a także urlopu wychowawczego.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 5 września 2013 (12:05)

  Córka wyszła za Irlandczyka i wkrótce urodzi im się dziecko. Na razie mieszkają w Polsce, a zięć nieźle radzi sobie z naszym językiem, chociaż kaleczy niektóre słowa. Zastanawiamy się, w jakim języku powinien mówić do dziecka – po polsku czy po angielsku. Jeśli córka będzie mówiła po polsku, a zięć po angielsku, to maleństwu trudno będzie nauczyć się mówić. Liliana (47) z Gdańska

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 30 sierpnia 2013 (10:05)

  Jestem debiutującym tatą. Stawiam pierwsze kroki w tym jakże trudnym i skomplikowanym teraz świecie, jakim jest rodzicielstwo. Moja żona świetnie zajmuje się córką, ale ja także chciałem uczestniczyć w życiu mojego dziecka już od pierwszych chwil. Dzięki Wam wiem, że to jest możliwe.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 30 sierpnia 2013 (10:05)

  Wizja małego brzdąca, dla którego będzie się superbohaterem, napawa mężczyznę radością, ale i lękiem. Spytaliśmy doświadczonych i przyszłych tatusiów o to, czego bali się lub boją najbardziej. Oto lista obaw spędzających im sen w powiek.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 27 sierpnia 2013 (08:05)

  Zostali ojcami, chociaż sami dopiero wchodzili w dorosłe życie. Popełniali błędy i dojrzewali razem ze swoimi dziećmi. Muzyk, fotograf, lekarz i student nie mają jednak wątpliwości: zostać tatą w młodym wieku to wybór nie tylko dobry, ale wręcz znakomity. Tekst: Wika Kwiatkowska

  Czytaj więcej Komentarzy:0